Doprava, platba

* CENY DOPRAVY

- při platbě předem na účet zvýhodněná cena za dopravu (a sleva 10% na celý nákup):

při nákupu jen jednoho kousku: 59,- Kč
při nákupu 2 a více kusů: 99,- Kč 


- při platbě dobírkou 149,- Kč

 

Zásilky zasíláme prostřednictvím České pošty. Uvedené ceny za dopravu platí pouze pro Českou republiku.

JAKO ODESÍLATELE VŽDY UVÁDÍME POUZE JMÉNO A ADRESU PROVOZOVATELE

 

* DODACÍ DOBY

Při platbě zboží bankovním převodem předem na náš účet je na celkovou cenu zboží SLEVA 10% Balíček odesíláme zpravidla následující pracovní den (nejpozději do tří pracovních dnů) po připsání požadované částky na účet.

V případě zaslání na dobírku odesíláme zpravidla následující pracovní den (nejpozději do tří pracovních dnů) od obdržení objednávky.

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb.) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 200,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. 

  

* PLATEBNÍ METODY

Platba bankovním převodem předem na náš účet 
Zákazník může platbu za zboží poukázat na náš účet bankovním převodem z účtu či odesláním finanční částky poštovní poukázkou z kterékoliv pošty v ČR

Bankovní spojení - číslo účtu: 670100-2207238875/6210

Variabilní symbol je shodný s číslem objednávky, které je uvedeno v potvrzovacím emailu. Platbu prosím, převeďte na náš účet do 10 dní od objednávky. Zboží bude připraveno a po obdržení platby na účet bude odesláno zpravidla následující pracovní den, nejpozději do tří pracovních dnů.

Dobírkou: 
Zákazník uhradí za dodané zboží poštovnímu doručovateli nebo na poště při přejímání zaslaného balíčku.

Upozornění!  
Vyhrazujeme si právo neodeslat zboží zákazníkovi na dobírku v případech jako jsou neúplná adresa, nefunkční telefonické či mailové spojení, opakované nevyzvednutí zásilky či jiné nekorektní jednání

Rovněž nebude odesláno zboží na dobírku s jiným jménem ale se stejnou adresou zákazníka, který postupoval tak, jak je uvedeno v předešlých bodech.